Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
0048 607 801 815

Florida Investment Marketing

Oferujemy pełen zakres nieruchomości – od luksusowych apartamentów w wieżowcach na nabrzeżu Miami po przestronne domy jednorodzinne w kazdm zakątku Florydy.

Szybko rosnący rynek nieruchomości na Florydzie stanowi doskonałą okazję dla inwestorów. Nasze usługi obejmują również sprzedaż nieruchomości pod wynajem oraz do celów komercyjnych. Oprócz wymiernych zysków, bezpieczeństwo inwestycji w nieruchomości na Florydzie gwarantuje ekonomiczna stabilność i regulacje prawne w USA.

Ścisła współpraca z deweloperami i firmami budowlanymi sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom najlepszą jakość i cenę jeszcze zanim produkt trafi do sprzedaży. Dysponujemy pełną siecią usług – nawiązaliśmy długotrwałą współpracę z najlepszymi deweloperami, prawnikami, pożyczkodawcami i bankami, doradcami podatkowymi i księgowymi.

Pierwsze biuro otworzyliśmy w 1998 roku na Węgrzech. Biuro świadczy usługi dla klientów, chcących zainwestować w nieruchomości do zamieszkania lub lokale użytkowe. Od tamtej pory otworzyliśmy również biura w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Rosji, Rumunii, a ostatnio na Ukrainie.

Realty Executives International to wiodąca, światowa sieć agencji pośrednictwa w handlu nieruchomościami - ma ponad 800 filii w 20 krajach. Firma została założona ponad 40 lat temu, w 1965 roku, z siedzibą w Phoenix, w Arizonie. Real Executives International jest regularnie notowana w pierwszej dziesiątce w rankingu Krajowego Związku Pośredników jeżeli chodzi o wartość sprzedaży w USA.

Amerykańskie magazyny takie jak Entrepreneur, Success i Inc. Magazine orzekły niedawno, że Realty Executives to lider w zakresie wzrostu sieci franczyzowej, stabilności zarządzania i bezpieczeństwa finansowego.

Niezależnie od tego, czy chcesz nabyć czy sprzedać nieruchomość, nasi pracownicy mają wszelkie możliwości dostarczenia najlepszych rezultatów w najkrótszym czasie.

W 1995 roku Laszlo Kovacs dołączył do RE/MAX, aby umożliwić swoim klientom czerpanie korzyści z bycia częścią sieci agencji nieruchomości. Uzyskał wyższe wykształcenie w zakresie pośrednictwa w handlu nieruchomościami i w 1996 roku został licencjowanym pośrednikiem. Zdobył tytuł platynowego członka sieci, a w 2005 dołączył do „alei sław” – to honor zastrzeżony dla niecałego 1% zrzeszonych w RE/MAX. 16 sierpnia 2010 roku, Laszlo zmienił barwy i dołączył do Realty Executives Solutionos. Nowe środowisko ułatwia procesy decyzyjne, umożliwiając jednocześnie najbardziej osobistą i profesjonalną pomoc w obsłudze klienta.

Realty Executives nie powstało, aby stworzyć największą na świecie sieć pośredników nieruchomości... tylko najlepszą! Realty Executives - tam, gdzie są eksperci!

Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach

Energetyczne Miami i znane gwiazdy, ocean i luksusowe wieżowce na plaży.
Image

Orlando – Disney i Miasto Piękna

Orlando i pobliskie miasta: dom Myszki Miki, doskonała rozrywka, NASA i wyścigi NASCAR.
Image

St. Augustine – najstarsze miasto w USA

Warto spróbować wody z Fontanny Młodości w St. Augustine.
Image

Magiczne wyspy

Najbardziej na południe wysunięta część USA, turkusowy Ocean Atlantycki i Zatoka Meksykańska.
Image

Tampa, Clearwater, St. Petersburg

Tampa Bay – doskonała lokalizacja, ośrodek handlu i nauki oraz fantastyczne plaże.
Image

Na południe, wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej

Urokliwe miasta, piękne plaże, golf i szeroki wybór wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Image

Całoroczny raj dla golfistów w otoczeniu tropikalnej przyrody

Golf to najpopularniejszy sport na Florydzie przyciągający amatorów i profesjonalistów z całego świata.
Image

Jachting, sporty wodne i plażowanie

Plaże nad oceanem, rejsy wycieczkowe, jachty, narty wodne i surfing.
Image

Copyright © 2019 Florida Investment | www.florydanieruchomosci.pl
All rights reserved