Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
0048 607 801 815

Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach

Miami, nazywane Magicznym Miastem, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie. Zlokalizowane na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Floryda, dzięki ruchliwemu portowi lotniczemu i portowi dla statków pasażerskich, Miami stanowi swego rodzaju bramę do Ameryki Południowej. Wielopoziomowe autostrady prowadzają turystów z USA i całego świata do tego prawdziwie unikalnego miejsca, gdzie na każdego czekają liczne atrakcje energetycznego Miami. Migotliwy, biały piasek i długie plaże przyciągają miłośników kąpieli, opalania i surfingu. Pasjonaci golfa i tenisa również będą zachwyceni ilością miejsc, gdzie będą mogli uprawiać ulubione sporty. Na tych, którzy z równą pasją oddają się zakupom, czekają eleganckie sklepy światowej sławy projektantów w Aventura Mall lub Ball Harbor Mall.
W Miami można znaleźć przekrój architektonicznych i kulturowych stylów, od nowoczesnego centrum po jedyną w swoim rodzaju zabudowę Art Deco w South Beach. Luksusowe apartamentowce i aparthotele przy Collins Avenue wznoszą się nad Oceanem Atlantyckim zapewniając spektakularne widoki wschodzącego słońca na błękitnym oceanem. Dzięki nowym projektom i trwającym budowom, zapierająca dech w piersiach panorama wieżowców na Sunny Isles Beach wciąż przechodzi dynamiczne zmiany. Nie można zapomnieć również o rezydencjach znanych gwiazd na Golden Beach.

Vizcaya Museum and Gardens w okolicy Coconut Grove na Biscayne Bay ukazuje inne oblicze w architektonicznej i kulturowej historii miasta. W utrzymanym w europejskim stylu budynku muzeum znajduje się pokaźna kolekcja dzieł sztuki. Warto wspomnieć również o niesamowitym budynku i ogrodach Coral Castle Museum, w którym znajdują się wapienne rzeźby stworzone przez właściciela posiadłości dla swej ukochanej na początku ubiegłego wieku.

Miłośnicy natury mogą dowiedzieć się o życiu manatów i delfinów w Miami Seaquarium, podparywać egzotyczne zwierzęta na Jungle Island lub też przechadzać się w Fairchild Tropical Botanical Garden. Można też wyruszyć z Miami na wschód, w kierunku Naples i dotrzeć do bagien Everglades, gdzie na wyprawie łodziom napędzaną powietrznym śmigłem, zobaczymy m.in. aligatory, żółwie oraz różne gatunki ptactwa w ich naturalnym środowisku.

Miami z siedzibami krajowych i zagranicznych banków, licznymi firmami i instytucjami finansowymi napędza lokalną gospodarkę, wabiąc inwestorów z całego świata. Jednocześnie dysponując tak zróżnicowaną ofertą jest prawdziwym klejnotem nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego.
Fort Lauderdale to kolejny wakacyjny raj z przepięknymi plażami ciągnącymi się wzdłuż ciepłego oceanu. Liczne kanały żeglugowe i atrakcja w postaci romantycznej przejażdżki gondolą sprawia, że niektórzy nazywają Fort Lauderdale - Wenecją Ameryki. W mieście znajduje się ponad sto przystani dla jachtów i superjachtów nadając Fort Lauderdale miano Jachtowej Stolicy Świata!
Pobyt w Fort Lauderdale to również okazja do zapoznania się z historią miasta w Muzeum Stranahan House i Bonnet House lub skorzystania z wydarzeń kulturalnych organizowanych w Centrum Historycznym Fort Lauderdale i Muzeum Sztuki. Miłośnicy nauki powinni znaleźć chwilę i odwiedzić Fort Lauderdale Musem of Discovery. Przechadzka po zlokalizowanym w historycznej części miasta Flamingo Garden lub po promenadzie, na pewno przysporzy niezapomnianych wrażeń, a fani zakupów, dobrego jedzenia, rozrywki i nocnego życia muszą pamiętać o Las Olas Boulvard.
West Palm Beach zapewnia wypoczywającym tam turystom pełen przekrój aktywności zarówno na świeżym powietrzu jak i pod dachem. Jednym z wyróżniających je budynków jest słynący z renesansowego stylu, jeden z najbardziej prestiżowych hoteli w Ameryce – Breakers oraz siedziba Flager Museum – Whitehall. Miłośnicy muzyki znajdą tu liczne festiwale muzyczne nad brzegiem oceanu oraz restauracje i kluby nocne oferujące muzykę na żywo. Jest też coś dla lubiących bliski kontakt z przyrodą, którzy mogą podziwiać wspaniałe formacje wapienne w rezerwacie Blowing Rocks na Jupiter Island lub też wybrać się na spacer do miejscowego zoo. Fani sportów znajdą również coś dla siebie, od nurkowania, przez wędkarstwo, wszelkiego rodzaju sporty wodne po oczywiście doskonale przygotowane pola golfowe.

Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach

Energetyczne Miami i znane gwiazdy, ocean i luksusowe wieżowce na plaży.
Image

Orlando – Disney i Miasto Piękna

Orlando i pobliskie miasta: dom Myszki Miki, doskonała rozrywka, NASA i wyścigi NASCAR.
Image

St. Augustine – najstarsze miasto w USA

Warto spróbować wody z Fontanny Młodości w St. Augustine.
Image

Magiczne wyspy

Najbardziej na południe wysunięta część USA, turkusowy Ocean Atlantycki i Zatoka Meksykańska.
Image

Tampa, Clearwater, St. Petersburg

Tampa Bay – doskonała lokalizacja, ośrodek handlu i nauki oraz fantastyczne plaże.
Image

Na południe, wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej

Urokliwe miasta, piękne plaże, golf i szeroki wybór wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Image

Całoroczny raj dla golfistów w otoczeniu tropikalnej przyrody

Golf to najpopularniejszy sport na Florydzie przyciągający amatorów i profesjonalistów z całego świata.
Image

Jachting, sporty wodne i plażowanie

Plaże nad oceanem, rejsy wycieczkowe, jachty, narty wodne i surfing.
Image

Copyright © 2019 Florida Investment | www.florydanieruchomosci.pl
All rights reserved