Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
0048 607 801 815

Zalety zakupu nieruchomości na Florydzie

Dywersyfikacja inwestycji

Nie jest łatwo inwestorom znaleźć bezpieczne obszary inwestycyjne, które nie tylko zapewnią bezpieczeństwo ich pieniędzy, ale również będą przynosić określone zyski. Decyzje o tym w co inwestować, podejmowane są często na podstawie indywidualnych doświadczeń z rynku w kraju pochodzenia. Warto jednak poszukać nowych kierunków, które będą alternatywą dla dotychczas stosowanych rozwiązań. Zwiększanie swojej obecności inwestycyjnej na rynku nieruchomości Florydy oferuje wiele korzyści m.in. bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału wraz z respektowaniem ochrony własności prywatnej, przewidywalność rynku i regulacji prawnych oraz generowanie stałego dochodu.

 

Bezpieczeństwo inwestycji

Wielu inwestorów doświadcza niestety poważnych strat dokonując inwestycji w bardziej ryzykowne przedsięwzięcia. Zakup odpwiednio wyselekcjonowanej nieruchomości uważany jest za jedną z najbezpieczniejszych form inwestycji razem z inwestycjami w złoto, sztukę i zabytkowe samochody.

W USA prawo chroni dwie strony transakcji, sprzedającego i kupującego, w celu zabezpieczenia interesów obu stron. Pełna własność na zasadzie „fee sample” zapewnia, że właściciel jest jedynym posiadaczem nieruchomości, z pełnym prawem do jej dysponowania. Właściciel może wtedy mieszkać w posiadanej nieruchomości, może ją wynająć, sprzedać, przekazać innej osobie w formie darowizny lub zapisać w testamencie do odziedziczenia. Nieruchomości mogą być kupowane i posiadane przez osoby prywatne lub firmy. W celu optymalizacji zakupu pod kątem podatkowym prosimy o kontakt bezpośredni.

 

Zwiększenie siły nabywczej: pożyczka hipoteczna

W zależności od indywidualnych preferencji, wykorzystanie przy zakupie nieruchomości pożyczki hipotecznej może być ciekawym rozwiązaniem. Zwiększenie swojej siły nabywczej poprzez kredyt w banku w USA może pozwolić na zakup nieruchomości o wyższej wartości i uzyskania płynących z tego tytułu korzyści.

 

Wzrost wartości nieruchomości

Według opublikowanegow Money Magazine raportu CNN, średni, roczny wzrost wartości nieruchomości jest na poziomie 6%, ale niektóre bardziej popularne lokalizacje mogą osiągą roczny przyrost pomiędzy 8% a 12%.

Ludność Florydy ciągle się odnawia, a rosnąca populacja wpływa na wzrost wartości nieruchomości.

Wartość nieruchomości w %

http://money.cnn.com/pf/features/lists/nar_4q/

 

West Palm Beach $338,800 34,0%
Bradenton $245,700 32,0%
Melburne – Palm Bay $172,200 30.5%
Ocala $114,100 26,8%
Ft. Myers, Cape Coral $198,000 26,5%
Sarasota $279,500 25,8%
Ft. Lauder–Pompano $296,800 25,6%
Miami Hialeah $297,200 25,5%
Orlando $184,400 21,7%
Daytona Beach $162,600 19,6%
Tampa, St. Peter $168,500 14,6%

 

Zarządzanie

Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości jest wynikem długoletniej pracy i wielu przeprowadzonych transakcji. Jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę dla każdego klienta. Mamy doświadczenie w sprzedaży luksusowych domów na wakacje, domów lub apartamentów w zabudowie szeregowej, nieruchomości pod wynajem długo i krótkoterminowy lub też nieruchomości komercyjnych. Korzystając z naszych usług ogranicza się czynniki wpływające na ryzyko inwestycyjne.

Wierzymy w filozofię, że w inwestycjach najważniejsze jest bezpieczeństwo, zdrowy rozsądek i świadomość potencjalnych zagrożeń, a niekoniecznie pogoń za jak najwyższą stopą zwrotu.

Dodatkowo należy podkreślić, że w przypadku nieruchomości na wynajem kluczem do sukcesu staje się firma zarządzająca daną nieruchomością. Z tego też względu bardzo uważnie podchodzimy do wyboru firm, które pod nieobecność naszych klientów zajmują się wynajmem nieruchomości i są w stanie rozwiązywać codzienne sytuacje z tym związane. 

 

Wymagaj wiele, a otrzymasz jeszcze więcej!

Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach

Energetyczne Miami i znane gwiazdy, ocean i luksusowe wieżowce na plaży.
Image

Orlando – Disney i Miasto Piękna

Orlando i pobliskie miasta: dom Myszki Miki, doskonała rozrywka, NASA i wyścigi NASCAR.
Image

St. Augustine – najstarsze miasto w USA

Warto spróbować wody z Fontanny Młodości w St. Augustine.
Image

Magiczne wyspy

Najbardziej na południe wysunięta część USA, turkusowy Ocean Atlantycki i Zatoka Meksykańska.
Image

Tampa, Clearwater, St. Petersburg

Tampa Bay – doskonała lokalizacja, ośrodek handlu i nauki oraz fantastyczne plaże.
Image

Na południe, wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej

Urokliwe miasta, piękne plaże, golf i szeroki wybór wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Image

Całoroczny raj dla golfistów w otoczeniu tropikalnej przyrody

Golf to najpopularniejszy sport na Florydzie przyciągający amatorów i profesjonalistów z całego świata.
Image

Jachting, sporty wodne i plażowanie

Plaże nad oceanem, rejsy wycieczkowe, jachty, narty wodne i surfing.
Image

Copyright © 2019 Florida Investment | www.florydanieruchomosci.pl
All rights reserved