Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
0048 607 801 815

Grove Resort & Spa

The Grove Resort & Spa to najnowsza inwestycja BTI Group na słonecznej Florydzie, położona zaledwie 5 minut drogi od Walt Disney World i pozostałych parków tematycznych w Orlando, miasta które w 2018 r. odwiedziło 78 mln turystów. 872 apartamenty z dwiema lub trzema sypialniami położone są na 20 akrach otaczających Lake Austin, dając poczucie komfortu, spokoju a jednocześnie bliskości do tętniącego życiem i pełnego przygód Orlando.

Apartamenty od 360 900 USD:

Plan apartamentu typu Palm

Dwie sypialnie, dwie łazienki, powierzchnia klimatyzowana: 118 m2 (1265 sq. ft.), powierzchnia razem z tarasem: 125 m2 (1338 sq. ft.)

Plan apartamentu typu Birch

Dwie sypialnie, dwie łązienki: powierzchnia klimatyzowana: 129.6 m2 (1375q.sq. ft.), razem z tarasem: 135 m2 (1448 sq. ft.)

Plan apartamentów typu Jasmine

Trzy sypialnie, dwie łazienki, poiwerzchnia klimatyzowana: 130 m2 (1396 sq. ft.), razem z tarasem: 137 m2 (1468 sq. ft.)

Plan apartamentów typu Sable

Trzy spialnie, trzy łazienki, powierzchnia klimatyzowana 143 m2 (1544 sq. ft.), razem z tarasem: 150 m2 (1614 sq. ft)

Plan apartamentu typu Cypress

Dwie sypialnie, dwie łazienki, powierzchnia klimatyzowana: 133 m2 (1.434. sq. ft.), razem a tarasem: 140 m2 (1 504 Sq. Ft.)

Apartamenty dostępne do sprzedaży:

Zobacz w linku poniżej:

http://groveresidences.com/siteplan/

 

Opcje wynajmu/leasingu:

Właściciele wynajmują swoje nieruchomości na krótkie okresy przy współpracy z firmą zarządzają hotelami i podobnymi kompleksami wypoczynkowymi na Florydzie. Ceny wynajmu różnią się w zależności od wielkości apartamentu, widoku i pory roku. Większe apartamenty z dobrym widokiem osiągają ceny wynajmu na poziomie 360 USD/noc. 


Przychód:

Opcjonalnie można przystąpić do programu “Leaseback”, w którym Grove wypłaca co miesiąc stałą kwotę 10% wartości nieruchomości do końca 2020 r. W tym czasie właściciel nie ponosi również kosztów związanych z utrzymaniem nieruchomości: elektryczność, woda, utrzymanie części wspólnych (m.in parku wodnego Surfari, basenów, ogrodu, centrum fitness, restauracji itd.). Właściciel apartamentu jest zobowiązany do zapłaty raz na rok podatku od nieruchomości i ubezpiecznia apartamentu. Z miesięcznych wypłat potrącane jest 4% na poczet funduszu remontowego, na wypadek koniecznego odnowienia apartamentu oraz koszty okazjonalnych napraw np. konserwacja klimatyzacji raz w roku. Właściciele korzystający z programu "leaseback" mogą spędzić 14 dni w apartamencie (z wyłączeniem kilku okresów wysokiego sezonu)


Przykładowe wyliczenie:

 

Właściciele mogą nie przystępować do programu "leaseback" i od początku dostawać miesięczne wynagrodzenie w oparciu o bieżący wynajem apartamentu, który zazwyczaj jest bliski wynagrodzeniu z programu "leaseback" i waha się w zależności od sezonu. Przy takim rozwiązaniu właściciel płaci również miesięczny czynsz i ma możliwość przebywania w apartamencie bez ograniczeń.

Właściciele w pełni wyposażonych, komfortowych apartamentów mają możliwość korzystania z nich podczas wakacyjnego pobytu, a w pozostałym okresie przekazać je pod wynajem zarządzany przez doświadczonego operatora zarządzającego podobnymi ośrodkami na Florydzie. 
Połączenie wakacyjnej przygody i poczucia mieszkania jak u siebie ma teraz nowy adres - The Grove Resort & Spa. Słoneczna Floryda to miejsce gdzie z pewnością wakacje nabiorą innego wymiaru, a Orlando zapewnia dostęp do jednych z najlepszych atrakcji w całej Florydzie. Światowej klasy parki tematyczne, takie jak Walt Disney World, Magic Kingdom, Hollywood Studios, SeaWorld, Universal Studios, Epcot, Animal Kingdom, Legoland czy Universal Orlando Resort to tylko przykłady niezliczonych atrakcji, które czekają na całe rodziny.
Miliony turystów co roku cieszą się z niezapomnianych wakacji w Orlando, zapewniając miastu status najliczniej odwiedzanego miasta na świecie. Własny apartament wakacyjny w The Grove Resort & Spa to gwarancja niezapomnianych wakacji oraz doskonała inwestycja zapewniająca regularne zyski.

Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach

Energetyczne Miami i znane gwiazdy, ocean i luksusowe wieżowce na plaży.
Image

Orlando – Disney i Miasto Piękna

Orlando i pobliskie miasta: dom Myszki Miki, doskonała rozrywka, NASA i wyścigi NASCAR.
Image

St. Augustine – najstarsze miasto w USA

Warto spróbować wody z Fontanny Młodości w St. Augustine.
Image

Magiczne wyspy

Najbardziej na południe wysunięta część USA, turkusowy Ocean Atlantycki i Zatoka Meksykańska.
Image

Tampa, Clearwater, St. Petersburg

Tampa Bay – doskonała lokalizacja, ośrodek handlu i nauki oraz fantastyczne plaże.
Image

Na południe, wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej

Urokliwe miasta, piękne plaże, golf i szeroki wybór wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Image

Całoroczny raj dla golfistów w otoczeniu tropikalnej przyrody

Golf to najpopularniejszy sport na Florydzie przyciągający amatorów i profesjonalistów z całego świata.
Image

Jachting, sporty wodne i plażowanie

Plaże nad oceanem, rejsy wycieczkowe, jachty, narty wodne i surfing.
Image

Copyright © 2019 Florida Investment | www.florydanieruchomosci.pl
All rights reserved