Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
0048 607 801 815

Golf w pięknym otoczeniu przez cały rok

Wspaniała przyroda i przepiękna pogoda przez cały rok sprawia, że Floryda jest najchętniej odwiedzanym przez golfistów stanem w USA, gdzie mogą rozgrywać profesjonalne turnieje lub też po prostu zrelaksować się podczas gry wśród grona znajomych. Floryda przyciąga również graczy z zagranicy, którzy chętnie wynajmują nieruchomości przy polu golfowym i w komfortowych warunkach, niezależnie od pory roku doskonalą swoje umiejętności.
Na Florydzie znajduje się prawie 1200 pól golfowych o różnym stopniu trudności, dostosowanych to zróżnicowanych umiejętności i potrzeb. Gracze mogą wybierać pomiędzy polami golfowymi z 18 dołkami, aż po 36 dołkowe pola, położone wśród subtropikalnej roślinności, z naturalnymi jeziorkami, białym piaskiem i doskonale utrzymaną trawą. Wiele z tych pól golfowych znajduje się wśród osiedli mieszkalnych, gdzie mieszkańcy mają pełne członkostwo i mogą dotrzeć na pole na piechotę lub pokonując krótką trasę wózkiem golfowym.
Znany projektant pól golfowych Artur Hills, stworzył wiele uznanych pól golfowych na całym świecie m.in. na Florydzie, gdzie na osiedlu RiverStrand w Bradenton, zaprojektował pole golfowe doceniane przez cały rok przez właścicieli nieruchomości i ich krótkoterminowych najemców. Z kolei Greg Norman zaprojektował pole golfowe ChampionsGate położone na osiedlu mieszkaniowym w Orlando, gdzie odbywa się wiele krajowych i międzynarodowych turniejów golfowych. Golfiści cenią sobie również pole golfowe w Treviso Bay w Naples.

Fantastyczna pogoda i egzotyczna przyroda stworzyły warunki do budowy świetnych pól golfowych na całej Florydzie. Najwięcej pól golfowych pasjonaci golfa mają do wyboru w okolicach Naples, gdzie jest ich 70, w Orlando 50, Kissimee i Lake Buena Vista posiadają 20, Sarasota z Bradenton to kolejne 50 pól golfowych. W Miami i jego okolicach jest blisko 30 pól golfowych, Tampa to kolejne 20, a w okolicy Clearwater i St. Petersburg jest około 10. Dodatkowo gracze w każdym wieku mogą pograć w mini golfa na jednym z wielu pól na Florydzie np. Pirate’s Cove w Orlando, Ace Miniature Golf wTampa lub Congo River w Clearwater. Zakup nieruchomości w tym golfowym raju i późniejszy jej wynajem jest wyjątkowo udaną inwestycją.

Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach

Energetyczne Miami i znane gwiazdy, ocean i luksusowe wieżowce na plaży.
Image

Orlando – Disney i Miasto Piękna

Orlando i pobliskie miasta: dom Myszki Miki, doskonała rozrywka, NASA i wyścigi NASCAR.
Image

St. Augustine – najstarsze miasto w USA

Warto spróbować wody z Fontanny Młodości w St. Augustine.
Image

Magiczne wyspy

Najbardziej na południe wysunięta część USA, turkusowy Ocean Atlantycki i Zatoka Meksykańska.
Image

Tampa, Clearwater, St. Petersburg

Tampa Bay – doskonała lokalizacja, ośrodek handlu i nauki oraz fantastyczne plaże.
Image

Na południe, wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej

Urokliwe miasta, piękne plaże, golf i szeroki wybór wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Image

Całoroczny raj dla golfistów w otoczeniu tropikalnej przyrody

Golf to najpopularniejszy sport na Florydzie przyciągający amatorów i profesjonalistów z całego świata.
Image

Jachting, sporty wodne i plażowanie

Plaże nad oceanem, rejsy wycieczkowe, jachty, narty wodne i surfing.
Image

Copyright © 2019 Florida Investment | www.florydanieruchomosci.pl
All rights reserved