Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
0048 607 801 815

River Strand Golf and Countryclub, Bradenton

Osiedle mieszkaniowe River Strand położone jest w Bradenton nad rzeką Manatee oraz w bliskiej odległości do miasta Sarasota i jego pięknych plaż Lido Beach i Siesta Key. Inne duże miasta w okolicy to St. Petersburg, Clearwater, Tampa z międzynarodowym lotniskiem, programami kulturalnymi i centrami handlowymi.
River Strand to luksusowe osiedle mieszkaniowe w stylu ośrodka wypoczynkowego z całodobową ochroną, w którym każdy może znaleźć apartament, dom szeregowy lub dom jednorodzinny odpowiadający jego wymaganiom i stylowi życia.

W budynku klubowym mieszkańcy mogą korzystać z własnej restauracji, sali konferencyjnej, centrum fitness i sali do aerobiku. Właściciele nieruchomości w River Strand uzyskują jednocześnie członkostwo w klubie golfowym i dostęp do pozostałych udogodnień, takich jak:

  • 8 oświetlonych kortów tenisowych
  • baseny
  • sala bilardowa
  • sklep z akcesoriami do golfa i tenisa
Z nieruchomości znajdujących się na osiedlu River Strand rozciąga się widok na jezioro i pole golfowe. W czteropiętrowych budynkach z windą mieszczą się apartamenty o dwóch sypialniach. Każdy posiada komórkę lokatorską, wktórej właściciele nieruchomości mogą przechować swoje rzeczy osobiste podczas okresu wynajmu nieruchomości. Przed budynkami mieszczą się zadaszone miejsca parkingowe.
Firma Lennar, deweloper osiedla River Strand, oferuje również kilka rodzajów domów. W większości są to domy z dwoma lub trzema sypialniami, pokojem dla gości, garażem i basenem. Z wszystkich rozciąga się doskonały widok na pole golfowe, jezioro i piękną roślinność.

Rozgrywki golfowe na 27-dołkowym polu golfowym zaprojektowanym przez Artura Hills’a z widokami na pobliską rzekę Manatee, zapewniają niezapomniane przeżycia. Pole golowe w Riverstarnd Golf and Countryclub jest chętnie wykorzystywane w ciągu całego roku zarówno przez właścicieli nieruchomości jak i najemców krótkoterminowych. Okoliczne palmy, drzewa piniowe i jeziora otaczające pole golfowe dają graczom poczucie spokoju i relaksu.
Baseny, klub fitness, restauracja, budynek klubowy i przepiękne widoki roztaczające się na osiedlu River Strand zapewniają przez cały rok poczucie komfortu i wypoczynku. Właściciele domów jednorodzinnych mogą wynajmować je długoterminowo, z kolei apartamenty mogą być wynajęte na krótkie terminy. Fantastyczne pole golfowe, korty tenisowe, bliskość plaż i doskonała lokalizacja sprawia, że osiedle RiverStrand cieszy się dużą popularnością wśród turystów i pasjonatów golfa.
Image

Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach

Energetyczne Miami i znane gwiazdy, ocean i luksusowe wieżowce na plaży.
Image

Orlando – Disney i Miasto Piękna

Orlando i pobliskie miasta: dom Myszki Miki, doskonała rozrywka, NASA i wyścigi NASCAR.
Image

St. Augustine – najstarsze miasto w USA

Warto spróbować wody z Fontanny Młodości w St. Augustine.
Image

Magiczne wyspy

Najbardziej na południe wysunięta część USA, turkusowy Ocean Atlantycki i Zatoka Meksykańska.
Image

Tampa, Clearwater, St. Petersburg

Tampa Bay – doskonała lokalizacja, ośrodek handlu i nauki oraz fantastyczne plaże.
Image

Na południe, wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej

Urokliwe miasta, piękne plaże, golf i szeroki wybór wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Image

Całoroczny raj dla golfistów w otoczeniu tropikalnej przyrody

Golf to najpopularniejszy sport na Florydzie przyciągający amatorów i profesjonalistów z całego świata.
Image

Jachting, sporty wodne i plażowanie

Plaże nad oceanem, rejsy wycieczkowe, jachty, narty wodne i surfing.
Image

Copyright © 2019 Florida Investment | www.florydanieruchomosci.pl
All rights reserved