Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
0048 607 801 815

Vistas Trails w ChampionsGate, Orlando

ChampionsGate to pięknie zagospodarowane zamknięte osiedle położone na południowy zachód od Walt Disney World Resort. Na terenie osiedla znajduje się pełna infrastruktura z restauracjami i sklepami. Oddalona o 10 minut jazdy autostrada I-94 ułatwia dojazd do atrakcji Orlando oraz łączy zachodnie i wschodnie wybrzeże.

Mieszkańcy ChampionsGate mogą korzystać z dwóch 18 dołkowych pól golfowych zaprojektowanych przez słynnego Grega Normana lub jednego z 54 pól golfowych znajdujących się w pobliżu Vistas Trails Golf na Florydzie to coś więcej niż gra, to styl życia! Dom w Vistas to spełnienie marzeń golfistów, zarówno tych którzy zamierzają tam osiąść na stałe jak i tych wynajmujących domy. Minimalny okres najmu obowiązujący na tym osiedlu to 1 miesiąc.

Vistas Trials to część osiedla ChampionsGate z własnym domem klubowym i basenem, która obecnie jest oddawana do użytku. Część domów jest już gotowa i zamieszkana, a kolejne będą oddawane do użytku począwszy od września 2019.

Zarabianie na wynajmie/

Dogodna lokalizacja oraz wszystkie udogodnienia na terenie osiedla sprawiają, że domy w Vistas Trials są chętnie wynajmowane przez najemców długoterminowych (minimum 12 miesięcy) oraz urlopowiczów (minimum jeden miesiąc).

W przypadku wynajmu długoterminowego nie ma konieczności meblowania domu, który w stanie deweloperskim ma już wyposażoną kuchnię oraz łazienki. Nasza firma zajmuje się organizacją wynajmu długoterminowego m.in. w Vistas Trials, gdzie można uzyskać czynsz na poziomie 2000-2200 USD/miesiąc.

Wyposarzenie domów w Vistas Trials/

Domy szeregowe mają dwa poziomy i oferują od 3 do 4 sypialni oraz 2 miejsca garażowe. W ofercie dewelopera są cztery warianty rozkładu pomieszczeń oraz cztery pakiety wyposażenia wnętrza (szafki kuchenne, blaty, wykładziny, podłogi etc.) Hasłem firmy Lennar jest “Everythig’s included”. Na wyposażeniu znajduje się m.in. piekarnik, lodówka, mikrofalówka, pralka i suszarka.

Domy szeregowe w ChampionsGate mają murowaną konstrukcję i są wyposażone w najnowszą technologię zmniejszającą zużycie energii.

Plany domów i ceny/

Wszystkie domy w Vistas Trials mają dwa poziomy, dwa garaże przylegające do domu oraz zadaszone patio. Wnętrza domów mają otwarty układ, kuchnia łączy się jadalnią i salonem. Sypialnie znajdują się na drugim poziomie.

Dostępne są cztery warianty domów:

3 sypialnie, 2.5 łazienki, 1912 stóp kwadratowych (178 m2)

3 sypialnie, 2.5 łazienki, 2082 stóp kwadratowych (193 m2)

4 sypialnie, 3.5 łazienki, 2016 stóp kwadratowych (187 m2)

4 sypialnie, 3.5 łazienki, 2156 stóp kwadratowych (200 m2)

Ceny mniejszych domów zaczynają się od 241 350 USD, a większych od 253 925 USD. Ceny zmieniają się okresowo w zależności od dostępności i lokalizacji. Czasami deweloper wprowadza zachęty dla kupujących, dlatego warto kontaktować się z nami na bieżąco.

Vistas Club/

Vistas Trials ma swój własny kompleks rekraacyjny, gdzie znajdują się: basen wypoczynkowy z jacuzzi, centrum fitness, symulator golfa, sauna czy pokój gier.Budynek klubowy znajduję się w odległości krótkiego spacer z każdego z domów.

Mieszkańcy osiedla Vistas Trials mają również dostęp do głównego kompleksu wypoczynkowego w ChampionsGate – Oasis Clubhouse, który posiada lazy river, dwupoziomową zjeżdżalnię, prywatne strefy wypoczynku, jacuzzi, piaszczyste boisko do piłki siatkowej, kino, korty tenisowe, restaurację, bar itd.

Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach

Energetyczne Miami i znane gwiazdy, ocean i luksusowe wieżowce na plaży.
Image

Orlando – Disney i Miasto Piękna

Orlando i pobliskie miasta: dom Myszki Miki, doskonała rozrywka, NASA i wyścigi NASCAR.
Image

St. Augustine – najstarsze miasto w USA

Warto spróbować wody z Fontanny Młodości w St. Augustine.
Image

Magiczne wyspy

Najbardziej na południe wysunięta część USA, turkusowy Ocean Atlantycki i Zatoka Meksykańska.
Image

Tampa, Clearwater, St. Petersburg

Tampa Bay – doskonała lokalizacja, ośrodek handlu i nauki oraz fantastyczne plaże.
Image

Na południe, wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej

Urokliwe miasta, piękne plaże, golf i szeroki wybór wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Image

Całoroczny raj dla golfistów w otoczeniu tropikalnej przyrody

Golf to najpopularniejszy sport na Florydzie przyciągający amatorów i profesjonalistów z całego świata.
Image

Jachting, sporty wodne i plażowanie

Plaże nad oceanem, rejsy wycieczkowe, jachty, narty wodne i surfing.
Image

Copyright © 2019 Florida Investment | www.florydanieruchomosci.pl
All rights reserved