Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
0048 607 801 815

Harbour Isle, Anna Maria Sound – Bradenton, FL

Nowe osiedle bezpośrednio nad wodą, oddzielone mierzeją od Zatoki Meksykańskiej, to oaza spokoju i jednocześnie fantastyczne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Na miejscu znajduje się marina, gdzie można trzymać jachty, łodzie i kajaki, a w odległości zaledwie 3 mil znajduje się urokliwa Anna Maria Island. Przepiękne położenie w otoczeniu natury sprawia, że osiedle mieszkaniowe Harbour Isle już zyskało uznanie wśród nabywców nieruchomości i turystów spędzających wakacje w okolicy Bradenton.

Tylko kilka minut dzieli osiedle Harbour Isle od białych plaż i krystalicznie czystej wody Anna Maria Island. Plaża Anna Maria Island została uznana przez USA Today oraz 10 Best.com jedną z dziesięciu najlepszych plaż, które nie zostały jeszcze w pełni odkryte przez turystów „10 Best Secret Beaches”. Z kolei według Wall Street Journal Anna Maria Island jest jedną z czterech plaż na Florydzie o klasycznym, trochę retro charakterze.

Okolica Bradenton jest doskonale skomunikowana z leżącym opodal historycznymi miastem Sarasota (polecam pełną widoków drogę 789 nad Zatoką Meksykańską, która łączy wyspy od Anna Maria Island po Lido Key w Sarasocie. Około jednej godziny zajmuje dojazd do miast położonych nad Tampa Bay (Tampa, Clearwater, St. Petersburg) oraz międzynarodowego lotniska Tampa International Airport. Dzięki tak dogodnej lokalizacji mieszkańcy i goście osiedla Harbour Isle mogą brać udział w okolicznych wydarzeniach kulturalnych, uprawiać sporty i korzystać z wielu atrakcji dostępnych przez cały rok.

Jedną z najważniejszych cech osiedla mieszkaniowego Harbour Isle jest marina, która umożliwia przechowywanie jachtów zarówno w wodzie jak i na lądzie. Pasjonaci pływania jachtami mają z mariny bezpośredni dostęp do wód Zatoki Meksykańskiej, bez konieczności pokonywania żadnych mostów. W marinie zlokalizowano dodatkowo liczne sklepy oraz restauracje dla komfortu mieszkańców i ich gości.

Właściciele domów i apartamentów w Harbour Isle mają możliwość wynająć swoje nieruchomości, co może być doskonałym uzupełnieniem dochodu w czasie ich nieobecności. Kontrolą nad wynajmem zajmuje się wyspecjalizowana firma zarządzająca, co sprawia że wynajem staje się bezobsługowy z punktu widzenia właściciela nieruchomości.

Apartamenty (condominia) mogą być wynajmowane krótko i długoterminowo, przy zachowaniu minimalnego okresu najmu 5 dni. Domy „Coach Homes” mogą być wynajmowane trzy razy w roku, na minimalny okres 30 dni. Czynsz (HOA) dla apartamentów wynosi około 520 USD/miesiąc, a stawka wynajmu na jeden tydzień kształtuje się średnio na poziomie 2000 USD, co sprawia że nieruchomości w Harbour Isle stanowią ciekawą opcję inwestycyjną.

 

Domy w Harbour Island:

I. Marina Walk on One Particular Harbour Residences and Amenity: Apartamenty (condominia) w pięciopiętrowym budynku z windą. Na parterze znajduje się hala garażowa. Jedno lub dwa miejsca garażowe są przypisane do apartamentu, w zależności od jego wielkości. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem.

Mniejsze apartamenty (condominia) w cenie od 478 000 USD, maja powierzchnię 138 m2 i posiadają 2 sypialnie, dwie łazienki oraz zadaszony balkon.

Większe apartamenty z trzema sypialniami, dwoma łazienkami i zadaszonym balkonem mają powierzchnie 153.3 m2 i zaczynają się w cenie od 579 360 USD.
Właściciele apartamentów (condominium) i ich goście mogą korzystać z udogodnień w budynku klubowym: basenu, wodnego placu zabaw dla dzieci i grilla.
II. Edgewater Walk Coach Homes & Amenity: domy w zabudowie szeregowej z garażami i prywatną windą. W tych dwupoziomowych domach winda zawozi mieszkańców z garażu lub korytarza na piętro do strefy mieszkalnej. Każdy dom posiada jakąś unikatową cechę: dodatkowy salon, pokój słoneczny, pokój dla opiekunki/gosposi tzw. den lub „wieżę obserwacyjną”.

Beach Club położony jest bezpośrednio nad wodą i posiada m.in.:

  • Prywatny budynek klubowy
  • Baseny wypoczynkowe, cabanas i spa
  • Centrum fitness
  • Kajaki
  • Piaszczystą plażę
  • Miejsca na ogniska itd.

W ramach miesięcznego czynszu firma zarządzająca zajmuje się całym otoczeniem osiedla (częściami wspólnymi, strzyżeniem trawników, budynkiem klubowym, dachami itp.)

Deweloper Minto jest rodzinną firmą, która działa na rynku nieruchomości od 50 lat. Ich styl charakteryzuje dbałość o szczegóły i wykorzystanie energooszczędnych materiałów. Przyjazny i przemyślany układ pomieszczeń uzupełniony jest luksusowymi dodatkami np. granitowymi blatami w kuchni i łazienkach, podświetlanymi szafkami, osłoniętymi balkonami).

Bezpośrednio położone nad wodą, pełne światłą domy w Harbour Isle to kwintesencja stylu życia na Florydzie! To doskonałe miejsce do zamieszkania lub zyskowna inwestycja oparta na wynajmie. Jeśli lubisz bliskość wody, pływać na jachcie, plażować i być blisko natury to jest to wymarzone miejsce dla Ciebie.

Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach

Energetyczne Miami i znane gwiazdy, ocean i luksusowe wieżowce na plaży.
Image

Orlando – Disney i Miasto Piękna

Orlando i pobliskie miasta: dom Myszki Miki, doskonała rozrywka, NASA i wyścigi NASCAR.
Image

St. Augustine – najstarsze miasto w USA

Warto spróbować wody z Fontanny Młodości w St. Augustine.
Image

Magiczne wyspy

Najbardziej na południe wysunięta część USA, turkusowy Ocean Atlantycki i Zatoka Meksykańska.
Image

Tampa, Clearwater, St. Petersburg

Tampa Bay – doskonała lokalizacja, ośrodek handlu i nauki oraz fantastyczne plaże.
Image

Na południe, wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej

Urokliwe miasta, piękne plaże, golf i szeroki wybór wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Image

Całoroczny raj dla golfistów w otoczeniu tropikalnej przyrody

Golf to najpopularniejszy sport na Florydzie przyciągający amatorów i profesjonalistów z całego świata.
Image

Jachting, sporty wodne i plażowanie

Plaże nad oceanem, rejsy wycieczkowe, jachty, narty wodne i surfing.
Image

Copyright © 2019 Florida Investment | www.florydanieruchomosci.pl
All rights reserved