Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
0048 607 801 815

TAMPA BAY PROJEKTY

Wzdłuż Zatoki Meksykańskiej położone są miasta aglomeracji Tampa Bay: Tampa, Clearwater i St. Petersburg oraz oddalone na południe od nich Sarasota i Bradenton. Plaże Clearwater i Sarasota co roku uznawane są za najlepsze plaże w USA, a ich biały, drobny piasek jest idealny do budowania rzeźb. Spokojne wody Zatoki Meksykańskiej to idealne miejsce dla fanów sportów wodnych. Publiczne i prywatne uczelnie/uniwersytety, jeden z najbardziej udanych szpitali na Florydzie, obiekty komercyjne i przemysłowe, dobrze prosperująca gospodarka, wydarzenia kultury, sztuki i życia sportowego, to wszystko znajdziecie w tej okolicy. Tampa International Airport jest w stanie obsłużyć do 35 mln turystów rocznie. Nieruchomości nad wodą, przy polach golfowych lub na zamkniętych osiedlach zapewnią przyjemne życie, wypoczynek oraz źródło przychodu z wynajmu długo lub krótkoterminowego.

Image

River Strand Golf and Countryclub, Bradenton

Osiedle mieszkaniowe River Strand położone jest w Bradenton nad rzeką Manatee oraz w bliskiej odległości do miasta Sarasota i jego pięknych plaż Lido Beach i Siesta Key. Inne duże miasta w okolicy to St. Petersburg, Clearwater, Tampa z międzynarodowym lotniskiem, programami kulturalnymi i centrami handlowymi.

Ceny od $170.000

Image

Lakewood National Golf Club

Lakewood National Golf Club to nowe luksusowe osiedle mieszkaniowe położone w centrum Lakewood Ranch. Doskonała lokalizacja w pobliżu miasta Sarasota i Zatoki Tampa zapewnia szybki dojazd do białych plaż Siesta Key czy Lido Key, jak też centrów handlowych i restauracji . W przepięknym otoczeniu jezior i doskonale utrzymanej zieleni dostępne są apartamenty, domy szeregowe oraz domy wolnostojące, zbudowane przez wiodącego dewelopera firmę Lennar. Osiedle jest utrzymane w podobnym stylu jak jedna z poprzednich inwestycji Lennar w Naples – Treviso Bay.

Ceny od $183.999

Image

Harbour Isle, Anna Maria Sound – Bradenton, FL

Nowe osiedle bezpośrednio nad wodą, oddzielone mierzeją od Zatoki Meksykańskiej, to oaza spokoju i jednocześnie fantastyczne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Na miejscu znajduje się marina, gdzie można trzymać jachty, łodzie i kajaki, a w odległości zaledwie 3 mil znajduje się urokliwa Anna Maria Island. Przepiękne położenie w otoczeniu natury sprawia, że osiedle mieszkaniowe Harbour Isle już zyskało uznanie wśród nabywców nieruchomości i turystów spędzających wakacje w okolicy Bradenton.

Ceny od $473.030

Image

Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach

Energetyczne Miami i znane gwiazdy, ocean i luksusowe wieżowce na plaży.
Image

Orlando – Disney i Miasto Piękna

Orlando i pobliskie miasta: dom Myszki Miki, doskonała rozrywka, NASA i wyścigi NASCAR.
Image

St. Augustine – najstarsze miasto w USA

Warto spróbować wody z Fontanny Młodości w St. Augustine.
Image

Magiczne wyspy

Najbardziej na południe wysunięta część USA, turkusowy Ocean Atlantycki i Zatoka Meksykańska.
Image

Tampa, Clearwater, St. Petersburg

Tampa Bay – doskonała lokalizacja, ośrodek handlu i nauki oraz fantastyczne plaże.
Image

Na południe, wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej

Urokliwe miasta, piękne plaże, golf i szeroki wybór wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Image

Całoroczny raj dla golfistów w otoczeniu tropikalnej przyrody

Golf to najpopularniejszy sport na Florydzie przyciągający amatorów i profesjonalistów z całego świata.
Image

Jachting, sporty wodne i plażowanie

Plaże nad oceanem, rejsy wycieczkowe, jachty, narty wodne i surfing.
Image

Copyright © 2019 Florida Investment | www.florydanieruchomosci.pl
All rights reserved