Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
0048 607 801 815

Jesteś zainteresowany wysokim zyskiem?

Jednym z najlepszych sposobów na udaną inwestycję jest zakup nieruchomości zagranicą na użytek własny lub na wynajem. Właściwie wybrana inwestycja w nieruchomość jest bardziej dochodowa niż akcje lub obligacje i wiąże się z nią mniejsze ryzyko.

Kluczową kwestią jest właściwy wybór nieruchomości, gdyż na osiągane zyski wpływa wiele czynników m.in. położenie i stan nieruchomości oraz najbliższe sąsiedztwo. W tym celu, zanim podejmie się decyzję o inwestycji w daną nieruchomość, należy rozpoznać lokalne uwarunkowania, tak aby uniknąć przykrych niespodzianek. Sprawy związane z formalnościami i zarządzaniem mogą być często uważane za mało istotne w kraju pochodzenia inwestora, ale te same kwestie mogą nabierać zupełnie innej wagi zagranicą.

Brak znajomości języka angielskiego i przynajmniej podstawowej wiedzy dotyczącej lokalnych uwarunkowań prawnych i regulacji w obrocie nieruchomościami może prowadzić do problemów związanych z rzeczywistym przeniesieniem własności zakupionej nieruchomości. W przypadku wynajmu posiadanej nieruchomości, szczególnie mieszkając zagranicą, trzeba pamiętać o całym procesie zarządzania najmem i utrzymania nieruchomości np. w sytuacji gdy najemca długoterminowy zdecyduje się zakończyć umowę wcześniej, pojawia się pilna potrzeba znalezienia kolejnego wynajmującego, który zabezpieczy ciągłość wpływów. Nie można zapominać o pracach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem nieruchomości, znalezieniem i nadzorem pracownika dokonującego koniecznych napraw.

Zasygnalizowane wyżej kwestie sprawiają, że warto współpracować z doświadczonym profesjonalistą, który zna lokalny rynek, inwestycje oraz posiada doświadczenie w analizie cenowej i atrakcyjności nabywanej nieruchomości. Kluczowe jest wsparcie w kwestiach formalnych m.in. regulacjach prawnych i podatkach oraz organizacji utrzymania domu podczas nieobecności właściciela.

Niezwykle ważne jest aby kapitał, na który ciężko pracowaliśmy przez lata, został właściwie i bezpiecznie zainwestowany w nieruchomości przynoszące zyski. Apartamenty/condominia, domy szeregowe lub jednorodzinne zlokalizowane w ośrodkach wakacyjnych są doskonałe pod wynajem krótkoterminowy, pozwalając właścicielom na korzystanie z nieruchomości w dowolnym momencie. Pozostałe lokalizacje będą się raczej sprawdzały w wynajmie na długie okresy.

Po dokonaniu wyboru optymalnej nieruchomości istnieje możliwość podpisania wszelkich dokumentów przebywając w kraju zamieszkania. Współpracując z nami ma się pewność, że zakup nieruchomości na Florydzie jest bezpieczny i zgodny z lokalnymi regulacjami, a zakup jest rejestrowany bezpośrednio na właściciela: osobę prywatną lub firmę. Na przestrzeni 3-5 tygodni nowy właściciel otrzymuje oficjalny dowód zakupu i dokument własności, który może być sprawdzony na oficjalnej stronie internetowej.

Ponadto warto wiedzieć, że istnieje możliwość uzyskania pożyczki hipotecznej w banku w USA na zakup wymarzonej nieruchomości, co pozwala zwiększyć swoje możliwości zakupowe lub nie angażować całego kapitału własnego.

Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach

Energetyczne Miami i znane gwiazdy, ocean i luksusowe wieżowce na plaży.
Image

Orlando – Disney i Miasto Piękna

Orlando i pobliskie miasta: dom Myszki Miki, doskonała rozrywka, NASA i wyścigi NASCAR.
Image

St. Augustine – najstarsze miasto w USA

Warto spróbować wody z Fontanny Młodości w St. Augustine.
Image

Magiczne wyspy

Najbardziej na południe wysunięta część USA, turkusowy Ocean Atlantycki i Zatoka Meksykańska.
Image

Tampa, Clearwater, St. Petersburg

Tampa Bay – doskonała lokalizacja, ośrodek handlu i nauki oraz fantastyczne plaże.
Image

Na południe, wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej

Urokliwe miasta, piękne plaże, golf i szeroki wybór wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Image

Całoroczny raj dla golfistów w otoczeniu tropikalnej przyrody

Golf to najpopularniejszy sport na Florydzie przyciągający amatorów i profesjonalistów z całego świata.
Image

Jachting, sporty wodne i plażowanie

Plaże nad oceanem, rejsy wycieczkowe, jachty, narty wodne i surfing.
Image

Copyright © 2019 Florida Investment | www.florydanieruchomosci.pl
All rights reserved